Ielogoties

Pieslēgties

Aizmirsi savu paroli?

Izveidot profilu

Es piekrītu Noteikumiem

Reģistrēties

Plānots uzstādīt vēl 100 stacionāros fotoradarus, lai mazinātu avāriju skaitu uz ceļiem

Plānots uzstādīt vēl 100 stacionāros fotoradarus, lai mazinātu avāriju skaitu uz ceļiem

Šī gada statistika avārijās bojāgājušo skaita ziņā nav iepriecinoša un jāuzsver, ka stacionāro fotoradaru tuvumā traģiskas avārijas nav bijušas, līdz ar to pilnīgi loģisks lēmums (kaut arī liela daļa sabiedrības to varētu neatbalstīt) - ir fotoradaru skaita palielinājums. Kamēr pirmie stacionārie fotoradari tikai izvietoti 2015. gada februārī, šobrīd to skaits ir ievērojami audzis. Plānots, ka līdz šā gada beigām uz Latvijas ceļiem kopumā jābūt uzstādītām vēl pāris mērierīcēm, kas nozīmē, ka tā tiktu noslēgts arī 100 radaru projekts. Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs informējis aģentūru LETA, ka valsts tuvākajos gados varētu uzstādīt vēl 100 staticionāros fotoradarus dažnedažādākajās Latvijas vietās, no kuriem puse varētu būt mulāžas.

Trofimovs aģentūrai LETA skaidroja, ka valdība ir uzdevusi Iekšlietu ministrijai un sadarbības partneriem izvērtēt esošā projekta rezultātus un piedāvāt tālākos plānu, lai veicinātu satiksmes drošības uzlabošanu. Izveidotajā darba grupā secināts, ka stacionārie fotoradari sevi ir pierādījuši kā efektīvs līdzeklis ātruma samazināšanā un satiksmes drošības uzlabošanā, tāpēc darba grupā izvirzīts priekšlikums, ka valstī nepieciešams paplašināt stacionāro fotoradaru tīklu.

Tuvākajos gados uz ceļiem varētu uzstādīt 50 fotoradarus ar mērierīcēm, kā arī 50 fotoradarus - mulāžas. Mērierīču izvietojums fotoradaru ietvaros regulāri tiktu mainīts, līdz ar to autovadītāji nezinātu, vai ceļa malā stāvošais fotoradars konstatē pārkāpumu. Tā, viennozīmīgi, nav priecīga ziņa tiem, kam patīk kaut nedaudz, laiku pa laikam, pārkāpt ātrumu un pārbaudīt sava spēkrata spējas, tomēr, ja runa ir par drošību un potenciāli glābtām dzīvībām - šo pasākumu realizācija noteikti atstās paliekošu un pozitīvu ietekmi, tadā veidā mazinot satiksmes negadījumu skaitu un veicinot drošību uz ceļiem.

 

Par mums

Tici, ka vienā piegājienā, pāris minūtēs var apceļot visus Latvijas autoplačus? Satikt savu sapņu auto pāris "klikšķu" attālumā? Var! Ietaupot gan laiku, gan resursus, piedāvājam izdevīgas alternatīvas ērti: pārdot, pirkt, meklēt un pat salīdzināt automašīnas tiešsaistē, no jebkuras vietas un ierīces. Piesprādzējies un dodamies

Darba laiks

  • Pirmdiena  09:00 - 18:00
  • Otrdiena  09:00 - 18:00
  • Trešdiena  09:00 - 18:00
  • Ceturtdiena  09:00 - 18:00
  • Piektdiena  09:00 - 18:00
  • Sestdiena  Slēgts
  • Svētdiena  Slēgts

Mūsu kontakti

Copyright © 2018. Autoplacis. Visas tiesības paturētas | Noteikumi un nosacījumi

Izstrādāja ITIdent